Tréninkové dny v Chebu

Vzhledem ke zrušenému termínu závodu 24h Karting of Italy a k iniciativě týmu KartPlanet jsme se rozhodli využít poslední březnový víkend k trénování na chebském okruhu. Jak už jsme uvedli, ve dnech  28. – 29. 03. se někteří „Hondaři“ nejen týmu KartPlanet do Chebu chystali a my se, díky nakonec volnému termínu, rozhodně přidáme.

V sobotu i v neděli bude k dispozici několik motokár Honda k vyzkoušení. V sobotu k večeru pak rádi uvítáme všechny Hondaře u nás, kde bude připraveno menší občerstvení – soudek bakaláře a kýta na rožni je samozřejmostí. Můžeme probrat spousty věcí nejen co se nadcházející sezóny týká.

Na neděli pak očekáváme nějaké hosty. Za volantem se objeví mimo jiné vítěz posledních třech ročníků Zimního poháru Aleš Burger. A pokud vše dobře dopadne, společně s ním se na trati objeví i známá osobnost ze speciálního motoristického odvětví. Kdo to bude? Nechte se překvapit :)

Po oba dva dny bude možno zakoupit nejen sady pro „padací“ přední spojler, ale také veškeré pneumatiky. Mokré pneu Dunlop, suché pneumatiky Dunlop SL1, ale také nové pneumatiky BEBA Sportiv Runner předepsané od letošní roku v závodech Honda Sprint.

Společně s týmem KartPlanet se na všechny těšíme. Přijeďte se po zimě rozhýbat a připravit se na novou sezónu.


Tréninkové dny 2022

16. 06. - Vysoké Mýto

14. 07. - Písek

15. 07. - Písek

08. 08. - Vysoké Mýto

> INFO <HONDA 390 klub v AČR
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT