XX. ZIMNÍ POHÁR - KOČKA CUP 2020

První sníh již zasypal naši republiku a my tak můžeme vyhlížet jubilejní dvacátý ročník populárního vytrvalostního závodu Kočka Cup. Letošní ročník měl být výjimečný! Ale původně to bylo myšleno úplně jinak :D 

Chystaly jsme velkou oslavu, nakonec budeme rádi, pokud se závod vůbec uskuteční. Letošní rok byl celosvětově poznamenán koronavirem a situace kolem něj stále nekončí. Proto si úvodem dovolujeme upozornit, že ještě 27. prosince nebude vůbec jisté, zda se závod uskuteční. Nicméně tuto variantu si za žádnou cenu nechceme připustit, jen upozorňujeme, že ta možnost existuje.

Koronavirové opatření nás samozřejmě omezí, budeme muset mít roušky, dodržovat rozestupy a vjezd branou bude umožněn pouze v omezeném čase. Sledujte proto prosím časový harmonogram a ráno doražte již s nakoupeným palivem. Odjezd z areálu během dne nebude možný. Ohledně příjezdu večer předem vás ještě budeme informovat.

Další informace se pak týká restaurace, provozované nově Zebra Barem námi dobře známého Tomáše Petra. Ano, dřívějšího jezdce z posádky AMD Racing. Ale zpět k samotnému občerstvení, to bude probíhat formou bufetového rautu. Tuto variantu občerstvení je možné objednat během přihlášení na závod, cena za osobu je 300 Kč. V případě nízkého zájmu pak s Tomášem zkusíme najít jinou variantu, ale po společné diskusi zkoušíme navrhnout tuto možnost, která nám přijde ideální.

Dnešním dne pak spouštíme přihlášení k závodu, které naleznete zde.

Závěrem pak všem dobře známe informace ohledně formátu závodu, který bude již tradiční. Začneme tréninkem dětských kategorií na který naváže trénink vytrvalostních hondařů. Následně proběhne briefing, závod dětských kategorií a v poledne pak odstartuje vytrvalostní závod na tři hodiny. Pořadí na startu pak určí časomíra losem a start proběhne ve style LeMans.

Tolik k prvotním informacím, sledujte náš facebook a tyto stránky, kde budeme postupně doplňovat další informace. Nejen v aktualitách, ale také na stránce věnované právě letošnímu Zimnímu poháru.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@honda390.cz nebo telefonicky na +420 603 887 583 (Ondřej Kočka) či +420 603 875 831 (Jiří Kočka).


Tréninkové dny 2022

16. 06. - Vysoké Mýto

14. 07. - Písek

15. 07. - Písek

08. 08. - Vysoké Mýto

> INFO <HONDA 390 klub v AČR
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT