Nabídka nejen pro společnosti

Ve spolupráci s CRG TEAMem OKKART se nám podařilo připravit speciální nabídku, která může být zajímavá nejen pro společnosti, ale třeba i pro partu kamarádů nebo nadšenců. Benefity pro zaměstnance? Bonusy pro nejlepší zákazníky? Nebo třeba rozlučka se svobodou pro kamaráda? Teambuilding? To vše vám může zajistit závod v rámci seriálu Honda Endurance. Pojďme se podívat na tento projekt konkrétněji.

Dovolujeme si vás oslovit s nabídkou nejen pro vás, ale také pro vaše zaměstnance nebo zákazníky.

Nabízíme vám možnost účastnit se motokárových vytrvalostních závodů Honda Endurance 2020.

Jedná se o seriál složený z 5ti tříhodinových a jednoho osmihodinového závodu, které se konají na čtyřech místech v České republice. Každý závod může za Vaši společnost závodit klidně někdo jiný. Například vaši nejlepší zákazníci z regionu, kde se nachází dráha, na které se zrovna závodí. Nebo máte v dané lokalitě sídlo? Nabídněte tuto možnost vaším nejúspěšnějším zaměstnancům. Zážitek je přece skvělý benefit a kolektiv nestmelí nic lépe, než adrenalinový teambuilding!

Tento seriál má v České republice téměř dvacetiletou tradici a promotér v letošním roce přišel s novinkou. Seriál je složen z klubových závodů a platí pro něj pravidla promotérského klubu. Účast je tedy jednodušší pro všechny zájemce. Postačí pouze klubová licence, kterou lze získat přímo na závodech.

Kalendář závodů:
28. 12. 2019 – Vysoké Mýto – XIX. Zimní pohár
02. 05. 2020 – Cheb – Noční závod 3h
30. 05. 2020 – Písek – 3 h
01. 08. 2020 - Steel Ring – 8 hours of Evolution
22. 08. 2020 – Vysoké Mýto – 3 h
28. 12. 2020 – Vysoké Mýto – XX. Zimní pohár

Z každého závodu získává prvních 15 týmů body, a ty se započítávají do celkového hodnocení seriálu. V rámci celkového hodnocení, ale také každého závodu, jsou hodnoceny dvě kategorie. PRO a GENTLEMEN. Nemusíte se tedy bát, že nebudete mít o co závodit s „profíky“. Konfrontace s nimi na okruhu může být pro vás samozřejmě přínosem, ale o pohár budete bojovat.

A proč se takových závodů zúčastnit? V každém z nás je ukryt kus závodníka, jen je potřeba to zkusit. Za téměř dvacetileté existence tohoto seriálu se za volanty těchto motokár vystřídalo mnoho jezdců a jezdkyň ze všech věkových skupin, tedy od 14ti do 70ti let.  V sedačce těchto strojů sedělo mnoho známých osobností nejen z motokár, ale i dalších motoristických disciplnín (Patrik Hájek, Josef Kopecký, Emil Triner, Adam Lacko, bratři Smržové a další). Atmosféru těchto závodů okusili zajímavé osobnosti jako například Dalibor Gondík, Daniel Landa, Otakar Brousek, Olga Lounová, David Suchařípa a moho dalších.

S těmito motokárami máme dlouholetou zkušenost a svezení jsme nabídli na mnoha akcích (firemních i sportovních) a mezi účastníky těchto akcí byl velký zájem o závodní účast, nicméně to většinou končilo na přísných (zcela pochopitelných) pravidlech při závodech Mistrovství ČR, kde se seriál do loňského roku jel.

Nyní je to ale jiné. Nabídneme vám vše, abyste se mohli závodu účastnit. Tedy motokáru, výbavu pro jezdce, zázemí, servis i případný trénink před závody. Catering během závodu je samozřejmostí. Navíc vám můžeme nabídnout profesionální coaching od dvojnásobného Mistra ČR!

Nejen na motokáru pak můžeme také umístit loga vaší společnosti. Vaše společnost může být prezentována i bannery podél okruhu. Loga se pak objeví nejen na fotografiích, ale také v pořadu Rychlá kola vysílaném na programech Nova Sport. Z každého závodu bude připravena reportáž, která bude produkována v několika reprízách.

Pokud máte zájem ať už o jednorázovou účast nebo účast v rámci celého seriálu nebo se chcete dozvědět bližší informace o tomto projektu, neváhejte nás kontaktovat. Určitě najdeme to nejlepší řešení právě pro Vás!

Cenová kalkulace

 


Tréninkové dny 2022

16. 06. - Vysoké Mýto

14. 07. - Písek

15. 07. - Písek

08. 08. - Vysoké Mýto

> INFO <HONDA 390 klub v AČR
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT