TRÉNINKOVÝ DEN – PÍSEK 13.08.2021

Možná již někteří z vás zaregistrovali v kalendáři píseckého okruhu, že na pátek 13.08., tedy týden před závody seriálu Czech Kart Open máme pronajatý okruh. Ano, je to přesně tak, ale nejedná se o žádnou uzavřenou akci, ba naopak. TRÉNINKOVÝ DEN PRO VŠECHNY KATEGORIE, skvělá příležitost k tréninku právě týden před začátkem závodů. Podrobnosti uvnitř článku.

Připravené máme dvě varianty časového harmonogramu, trénovat se bude celý den vyjma polední přestávky a to od devíti (případně půl osmé) do šesti (resp. půl sedmé) ve čtyřech nebo pěti skupinách, kdy každý trénink bude mít 12 minut čistého času a za den se stihne sedm nebo osm jízd. Na čem záleží, podle které varianty harmonogramu se nakonec pojede? Kapacita jednotlivých skupin bude omezená, ale protože jak už je zvykem, největší zájem bývá o dětské kategorie. Na druhou stranu máme období prázdnin, dovolených a letních táborů a tak může být účast v dětských kategoriích právě nižší. A na to myslíme a proto máme připravené dva harmonogramy. Jeden s jednou dětskou skupinou, druhý s dvěma skupinami dětských kategorií.

Jak jsme již naznačili, kapacita je omezená, chceme aby si to všichni účastníci náležitě užili a aby všichni zúčastnění měli dostatek času na okruhu. Proto je nutná registrace předem. Tu prosím proveďte prostřednictvím tohoto formuláře. Vyplňte prosím pečlivě kategorii, zejména právě u dětí. Pokud bude účast dětských tříd větší, rozdělíme je do dvou skupin podle kategorií. Uzávěrka registrací proto bude ve středu 11.08. ve 23:59, abychom následně stihli připravit finální verzi harmonogramu. 

Pokud patříte mezi „rotaxáky“ a v harmonogramu tyto kategorie nevidíte, nezoufejte. Sice závodit o následujícím týdnu v rámci seriálu Czech Kart Open nebudete, ale protože jihočeské „zelené peklo“ v závodním kalendáři nemáte, určitě vás rádi necháme svézt, ať o tento legendární okruh nejste ochuzeni. V registračním formuláři jsme na vás již mysleli a následně vás do nějaké skupiny přiřadíme a vy se pak najdete ve finální verzi harmonogramu.

Tréninkový den bude stát 1200 Kč a pro všechny zúčastněné bude k dispozici ochlazení a osvěžení  (dokud nedojde) ve formě točené limonády. Kupóny bude možné zakoupit již od časného rána, ale také v předvečer, tedy ve čtvrtek. Jízda v jiné skupině nebo bez vylepeného kupónu (nebo snad dokonce bez zaplaceného poplatku) je striktně zakázána pod hrozbou vyloučení z celého dne bez náhrady.

Před samotným začátkem tréninků si vás dovolíme pozvat na menší briefing, kde si upřesníme jak bude celý den probíhat.

Pokud budete chtít dorazit již ve čtvrtek večer, bude to možné a to za standartní poplatek 300 Kč.

No a pokud nemáte jiný program, určitě zůstaňte do soboty, kdy bude trénink pokračovat, již ovšem pod taktovkou píseckého autoklubu.

Těšíme se na vás!


Tréninkové dny 2022

16. 06. - Vysoké Mýto

14. 07. - Písek

15. 07. - Písek

08. 08. - Vysoké Mýto

> INFO <HONDA 390 klub v AČR
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT